Liberty Café Brno

Liberty Café

Za dobrým jídlem a lahodnou kávou vyrazte do Liberty Cafe. Káva patří k celosvětově nejoblíbenějším nápojům. Pokud jste i vy podlehli její nezaměnitelné chuti a svůdnému aromatu, pak si ji určitě rádi dopřejete nejen doma nebo v práci, ale i v prostředí nějaké pěkné kavárničky. Takovou je třeba brněnská Liberty Cafe, kde si můžete kromě skvělého jídla a dezertů vychutnat také neodolatelnou kávu Musetti.

Setkávejte se, bavte se, odpočívejte

Kavárnu Liberty Cafe najdete v samém srdci Brna, na Radnické ulici číslo 7. Čeká tu na vás pohodové posezení, kde můžete zrelaxovat po dlouhém dni, odpočinout si mezi pochůzkami, setkat se s kolegy v rámci pracovní schůzky nebo s přáteli k docela obyčejnému povídání.

Moderní interiér působí příjemně a útulně a vy se tu budete cítit jako v bavlnce. V letním období se jistě rádi usadíte na venkovní zahrádce s hrnečkem dobré kávy a nějakým tím zákuskem a budete v klidu pozorovat okolní shon.

Kavárna je vhodná i pro pořádání nejrůznějších akcí nebo oslav, ať už se jedná o narozeniny, teambuilding nebo sraz spolužáků.

Do nového dne s chutí

Dobré jídlo je v Liberty Cafe samozřejmostí. Už od osmi hodin ráno si tu můžete pochutnat na vynikající snídani, která vás zasytí a pomůže vám nastartovat den. Pokud dáváte přednost sladkému, jistě vás zaujme nabídka müsli, cornflakes nebo croissantu s džemem, medem či nugátovým krémem.

Jestliže si potrpíte spíš na slané snídaně, pak si zvolte třeba míchaná vejce, párek s hořčicí a křenem nebo cibulovou bagetu se zeleninou.

Rozhodně nezapomeňte na šálek kávy. Ta totiž k ránu neodmyslitelně patří. Dodá vám energii a vy budete následující úkoly zvládat s lehkostí a dobrou náladou.

Rozmanité pokrmy i chutě

Do kavárny Liberty Cafe ale zaskočte klidně i na oběd nebo kdykoli během dne – kuchyně funguje až do devíti večer.

Milujete saláty? Pak jste rozhodně na správné adrese. V nabídce jich totiž najdete opravdu požehnaně. S rajčaty, avokádem, kuřecím masem, mozzarellou nebo gorgonzolou – stačí si vybrat podle vašich preferencí a aktuální chuti.

Pokud nemáte náladu na salát, vyzkoušejte těstoviny nebo panini – tedy sendvič, v němž se ukrývá celá řada vynikajících a kvalitních surovin.

Mlsejte nasladko i naslano

Žádná kavárna se rozhodně neobejde bez nabídky dezertů. V Liberty Cafe si na své přijdou milovníci palačinek, zmrzliny, zákusků nebo čerstvého ovoce. Vychutnat si můžete rozmanité množství dobrot od klasického jablečného závinu přes populární tiramisu až k nevšednímu tradičnímu řeckému dezertu zvanému kataifi. Nechybí ani široká paleta pohárů – ovocných, oříškových nebo čokoládových.

Dobroty a pamlsky samozřejmě nemusí být jen sladké. Vyzkoušejte proto slané palačinky s broskví a kuřecím masem nebo mix evropských sýrů.

Není káva jako káva

Nejoblíbenějším nápojem většiny kaváren je obvykle káva. Často je takovou vizitkou podniku, a proto by měla být rozhodně kvalitní. Přesně tuto podmínku splňuje káva Musetti, kterou si můžete dopřát právě v Liberty Cafe.

Musetti vznikla jako malá rodinná firma v italském městě Piacenza v roce 1934. Postupně se rozrůstala a nyní je známá a oceňovaná po celém světě. Je vyráběná pouze z nejkvalitnějších kávových zrn a její chuť i vůně vás pohladí na těle i na duši.

V Liberty Cafe můžete vyzkoušet třeba tradiční espresso, cappuccino nebo macchiato, ale i speciální ochucené kávy – irskou, alžírskou nebo například medovou. Nechybí ani ledová káva, která přijde vhod v horkých letních dnech – vychlazené espresso lungo je v tomto případě doplněné osvěžující zmrzlinou a nadýchanou šlehačkou.