Kompatibilní kapsle Nespresso

Veškerá kvalita kávy Musetti v sortimentu kapslí kompatibilních s kávovary Nespresso®. Mnoho příchutí pro čistý smyslový požitek. Výroba těchto kapslí je nezávislá a není přímo ani nepřímo spojena se společností SOCIETÈ DES PRODUITS NESTLÈ S.P.A.

#ShowMore#

Kapsle pro Nespresso? Vyzkoušejte i chutnou alternativu

Ve světě kávy existuje obrovské množství způsobů, jak si svůj šálek připravit. V posledních letech se staly obzvláště oblíbené kávové kapsle. S jejich pomocí totiž jednoduše a rychle vykouzlíte lahodný nápoj přesně podle vašich představ.

Dokonalá káva téměř bez práce

Někteří kávoví znalci se proti kapslím rádi vyhraňují. Nejsou podle nich zdaleka tak kvalitní jako třeba zrnková varianta. Je pravda, že čerstvě umletá zrnková káva je pomyslnou královnou mezi kávami. Kvůli tomu ovšem není důvod kapsle zatracovat. Na trhu jich existuje obrovské množství, a pokud budete dobře vybírat, určitě narazíte i na ty velmi kvalitní.

Kávové kapsle mají každopádně svoje nesporné výhody. Příprava kávy je díky nim jednoduchá – jednotlivé porce už máte připravené, není potřeba nic odvažovat ani odměřovat. Nehrozí ani, že se vám káva rozsype po lince nebo zašpiní kávovar. Navíc můžete dosáhnout i poměrně bohaté pěny, aniž byste museli sami šlehat mléko.

Další výhodou kapslí je vakuové balení, díky kterému se dobře uchovají všechny potřebné vlastnosti kávy – tedy plná chuť i intenzivní aroma.

Na první pohled vypadají kapsle jako perfektní volba. I ony však mají nějaké ty mouchy. Patří sem cena, která je poměrně vysoká – i když samozřejmě záleží na konkrétní značce.

Kapsle také nejsou zrovna šetrné k životnímu prostředí. Obvykle se skládají z plastové mističky a hliníkového víčka. Nedají se tedy recyklovat, a pokud je budete vyhazovat vcelku, patří do směsného odpadu. Můžete ale narazit i na kapsle celohliníkové, které jsou recyklovatelné.

V neposlední řadě představuje jistou nevýhodu skutečnost, že ke kapslím budete potřebovat speciální kávovar.

Výběr kávovaru dobře zvažte

Díky kapslím si můžete připravit espresso, latte macchiato, cappuccino a mnoho dalších druhů káv, ale také třeba horkou čokoládu, nebo dokonce čaj. Záleží na vašich preferencích, ale i na tom, jakou značku kávovaru zvolíte. K jednotlivým typům se totiž prodávají konkrétní kapsle, které nejsou vzájemně kompatibilní.

Než si tedy přístroj koupíte, podívejte se nejprve, jaké kapsle si do něj můžete pořídit. Mohou to být buď originální, které jsou obvykle o něco dražší, nebo různé alternativy. I u těch ale dávejte pozor, zda jsou určené právě pro váš kávovar.

Jakmile máte přístroj doma, je jeho ovládání snadné. Stačí naplnit vodou příslušnou nádržku, vložit kapsli a stisknout tlačítko. A do hrnečku už vám stéká voňavá káva.

Musetti – kvalita v každé kapsli

Jednou z oblíbených značek, které mají na českém trhu své nezastupitelné místo, je Nespresso. Kávovarů na tyto kapsle existuje celá řada – liší se velikostí, speciálními funkcemi i nejrůznějšími „vychytávkami“. Budete do nich potřebovat buď originální kapsle, nebo vhodnou alternativu.

Tu mohou představovat třeba kávové kapsle pro Nespresso od značky Musetti. Uvnitř každé kapsle najdete kvalitní kávu, která vám přinese nevšední chuťový zážitek.

Kapsle jsou balené po deseti kusech, což je ideální množství – můžete tak snadno zkoušet různé příchuti a vybírat, která vám zachutná nejvíce.

Zvolte třeba kapsle Musetti MIO Espresso, díky kterým si připravíte lahodné espresso jako z pravé italské kavárny. Užijete si jedinečnou chuť s podtóny kakaa a pečiva.

Pokud rádi zkoušíte nejrůznější exotické chutě, pak určitě sáhněte po kapslích Musetti Single Origin. V balení najdete hned několik druhů kávy pocházející z Hondurasu, Guatemaly i Etiopie.

Milovníci sladší aromatické kávy by neměli minout kapsle Musetti Grand Cru, v nichž převládají  výrazné ovocné tóny v kombinaci s jemnou chutí čokolády, vanilky a mandlí.

Zpět do obchodu