MUSETTI TEA

Čaj je nápoj, jejž si oblíbil skoro každý. Pro někoho je součástí snídaně, jiný si ho dopřeje v mrazivém počasí, aby se zahřál. Můžeme si ho vypít v rychlosti během hektického dne, nebo si z jeho konzumace naopak udělat příjemný relaxační rituál. Ať tak či tak, jistě chceme mít v našem hrnečku čaj lahodný a voňavý, zkrátka takový, na kterém si doopravdy pochutnáme.

#ShowMore#

Hledejte to nejlepší -  Musetti tea 

V dnešní době najdeme na trhu nepřeberné množství čajů různých druhů a chutí a bohužel také různé kvality. Proto je potřeba volit dobře. Sáhnete-li po čajích porcovaných, které sestávají z předem připravených sáčků, musíte si na složení dát obzvláště pozor. Nevyplatí se brát ty nejlevnější ze supermarketu. V sáčku pak totiž najdete jen zbytky podřadných lístků, které jsou navíc nadrceny na tak malé kousíčky, že z nich všechna potenciální chuť i aroma dávno vyprchaly. Není ovšem třeba věšet hlavu – i na poli porcovaných čajů se dají najít vynikající produkty.

Značka Musetti si vždycky zakládala na kvalitě a to platí jak pro kávu, tak pro čaje. Vyberte si některý z nabídky Musetti Tea a uvidíte, že si jej zamilujete. A který zvolit? Záleží jen na tom, jakému druhu nebo příchuti dáváte přednost.

Černý čaj je klasika

Černý čaj patří v Evropě k těm nejtradičnějším. Právě ten totiž dorazil k jejím břehům jako první. Na rozdíl od ostatních druhů dokázal přestát náročnou plavbu bez újmy – neztrácel aroma ani chuť. V černém čaji najdeme mimo jiné kofein, proto nás povzbudí podobně jako káva. Kromě toho obsahuje ale i další látky včetně vitamínů (C, B, A nebo K) a minerálů. Černý čaj nejen skvěle chutná, ale je dobrý také na zlepšení soustředění nebo posílení srdce a plic. Angličané při jeho dochucování nedají dopustit na mléko, my jsme zvyklí volit spíš citron. V nabídce Musetti najdete právě černý čaj s citronem, který je příjemně svěží a pomůže vám nastartovat den.

Zelený čaj přináší samé benefity

Zelený čaj je nejtradičnější v Asii, ale své příznivce si postupně našel i v Evropě. Na rozdíl od černého čaje se lístky toho zeleného nefermentují. Jeho nespornou výhodou je celá řada blahodárných účinků, které přináší našemu organismu. Obsahuje mimo jiné kofein, vitamíny (B, C, E, P) a minerální látky jako zinek, vápník, fosfor nebo mangan.

Podobně jako černý čaj i ten zelený dokáže bojovat proti únavě a zlepšit schopnost soustředění. Posiluje také mozek a paměť, pomáhá pozvednout náladu a lze ho využít i proti lehkým úzkostem. Podle některých studií také chrání před nemocemi náš zrak.

Značka Musetti nabízí lahodný zelený čaj pocházející z Číny. Má příjemně sladkou chuť a potěší nejen vaše tělo, ale i mysl.

Bylinné čaje Musetti chutnají i léčí

Odvary a nálevy z bylin připravovali naši předci odnepaměti. Dnes je označujeme jako „čaje“, a to i přesto, že nejsou připravovány z lístků čajovníku. Najdeme v nich ovšem nejrůznější části léčivých rostlin – květy, listy nebo třeba plody. Mají nejen zdravotní účinky, ale taky dobře chutnají, takže se nemusíte bát je vyzkoušet.

Musetti Tea vám přináší například oblíbený mátový čaj, který je skvělým pomocníkem při trávicích obtížích, ale zvládá také zklidnit mysl a zlepšit kvalitu spánku.

Méně typický ibiškový čaj je připravený ze sušených květů ibišku súdánského. Má krásně červenou barvu, příjemnou chuť a díky antioxidantům pomáhá bojovat proti volným radikálům. Přijde vhod také při snižování tlaku a podpoře imunitního systému.

Z nabídky Musetti můžete vyzkoušet i čaj slézový. Je skvělý zejména při potížích horních cest dýchacích, protože podporuje vykašlávání. Blahodárně ale působí také na trávicí trakt.

Zpět do obchodu