Fructus Selection - zelený čaj Sencha

Nefermentovaný čaj, druh klasického čaje z Číny získávaný z nejkvalitnějších lístků čajovníku. Zelený čaj obsahuje kofein v menším množství než káva, ale zcela dostatečném k tomu, aby dodal energii a probudil smysly, když je to potřeba.

Skladem
168 Kč 150 Kč bez DPH
Kategorie: Čaj
Fructuc HoReCa Zeleni caj 3D 1
Akce

caj2

Pití čaje je okamžik, kdy si dovolíme vše zastavit a začít relaxovat. Můžete tomu říkat, jak chcete - kouzlo, filozofie nebo únik z reality. Jedno je však jisté ... o čaji se budou vždycky vyprávět zajímavé příběhy! Ve snaze o co nejdokonalejší produkt a s touhou prezentovat společnost v dobrém světle prostřednictvím systému HoReCa jsme vytvořili jedinečnou řadu - Fructus Selection Tea, která představuje inovativní pokrok ve všech oblastech. Chutě Selection byly vytvořeny pro milovníky čaje, kteří si pití čaje užijí v celém rituálu, který jej definuje jako výjimečný okamžik dne.

Fructus je prvním výrobcem, který vyhověl přání všech milovníků čaje - v hotelích, restauracích a kavárnách se špičkovým výrobkem. Každý typ čaje se skládá ze surovin nejvyšší kvality.

1. TOP KVALITA- Jedinečné receptury a výběr surovin jsou výsledkem našich dlouholetých zkušeností a spolupráce s dodavateli z celého světa. Pečlivě jsme naslouchali potřebám našeho trhu, a přesto jsme chtěli nabídnout o něco více než ostatní.

2. ELEGANTNÍ BALENÍ - směsi pro každý šálek vašeho oblíbeného nápoje jsou velmi elegantně zabaleny v dlouhých filtračních sáčcích s přímo aplikovanou etiketou, která zajišťuje snadnou aplikaci jednoduchým připevněním na držadlo šálku. Speciální ekologický filtrační papír z přírodních vláken je dostatečně velký, aby se horká voda rychle dostala ke každé částečce nápoje a ještě více dotvořila kouzlo vůně a chuti v šálku.

3. EXKLUZIVNÍ OBALY- Každý sáček je chráněn aroma obalem, aby se ke spotřebiteli dostala čerstvá směs, která po přípravě dodá tu nejjemnější chuť. Komerční boxy splňují požadavky na exkluzivitu a na druhé straně také zajišťují praktičnost při aplikaci v místě použití.